Kategoriler
Bitcoin

Bitcoin Haberleri

Bitcoin kripto para birimlerinin en tepesindeki para birimi. Bir çok kripto paranın doğmasına imkan vermiş bu lider kriptonun artık dünya üzerinde hatırı sayılır ciddi yatırımcısı ve takipçisi mevcut. Hepimiz ve tüm kripto camiası bir sonraki hareketi ve daha doğrusu tüm hareketleri için takip noktasınıızı yakınlaştırıyoruz. Yükseldiğinde veya düştüğünde bizi merak noktasına kitleyen başka kripto para da yok. En azından bu kadar yok.

Henüz oluşmamış piyasanın içerisinde ki sürekli hareketliliği fırsata çeviren yatırımcılar mevcut iken, bu durumun takibini yapmakta zorlanan kişiler de mevcut. 

Bitcoin’in oynaklığının demirbaş sebepleri arasında bitcoin balinalarının da etkisi mevcut. Manipülatif eylemler içeren bitcoin alım satımları fiyata direk etki edebiliyor. Denetim boşluklarını çok iyi kullanan balinalar her geçen gün cüzdanlarındaki sayıyı daha yüksek hale getirebiliyorlar. Buda ellerini daha da fazla güçlendirdiğinden bir sonraki hareketlerine ışık tutabiliyor.

Bu harekete duyarlı takipler gerçekleştiren yatırımcılar elle tutulur kazançlar elde edebiliyorlar. Burada haberlerin etkisi çok önemli. Anlık hareketler ve duyurular ile hareket etmek tehlikeyi ve kazancı sezmek açısından önemli.

Bitcoin haberleri ve içerikleri, en güncel şekilde takip etmek isterseniz https://enkriptohaber.com/bitcoin sayfasını ziyaret edin. Burada bitcoin son dakika haberleri ve son gelişmeleri anlık olarak bulabilirsiniz. Temel analizin olgunluğunu anlık takip için inanılmaz kaynak.

Teknik analiz ve temel analizin artık meyve vermeye başladığı bu evrede kazançların misafir değil ev sahibi olmasını sağlayabilirsiniz. Yine Ethereum haberleri ve Ripple haberlerini de En Kripto Haber üzerinden takip edebilirsiniz. 

Bitcoin’in her geçen gün ününe ün katması, diğer altcoinlerin boğa hareketleri ile de piyasanın popüleritesi artış gösteriyor. Bir çok tahminlerin hava da uçuşuyor olması kafa karıştırıcı olsa da, piyasanın ilgi çekiciliğini artırma konusunda olumlu duruyor. Güncel olarak yazımızı yazdığımız anda bitcoin  84.053,06 ₺’den işlem görüyordu. Bakalım ilerleyen zamanlarda bitcoin yönünü hangi yöne çevirecek. 

“Bitcoin Haberleri” için bir yanıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir